• Ankara Sistem Cam Perde Alüminyum Pvc San.
  • İvogsan Arı San. Sit. 1480 Sk. (Eski 706 sk.) No:6 Yenimahalle/Ankara
  • (312) 395 01 32

Hakkımızda

Sistem Jaluzi Hakkımızda

Firmamız 2013 yılı başında jaluzi üremi ve cam işleri hizme amaçlı ANKARA SİSTEM CAM PERDE LTD.ŞTİ. adı alnda kurulmuş olup çok uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini SİSTEM JALUZİ markası alnda birleşrerek kalifiye ve sanatkar kadrosu ile öncelikli amacının dürüst, ilkeli, kaliteli, temiz ve tamamen müşteri memnuniyene odaklanıp ileriye dönük AR-GE çalışmalarına önem vererek iskrarlı bir şirket haya amaçlamaktadır.

Tüm jaluzi sistemleri imalanın yanı sıra daha sonra ihyaca uygun mekanizmalı ofis perdeleri imala ve yerinde uygulamalı montajlı montajsız saş hizmeni de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Birçok firmanın jaluzi sistemlerini yan iş olarak yapmaktayken firmamızın jaluzi imala ve ham madde saşı ana tema olarak amaçlanmışr. Bu yüzden markamız SİSTEM JALUZİ olarak benimsenmişr.

Yüksek kalitede ve sorunsuz şekilde imal edilen jaluzi sistemlerini referanslar bölümümüzde bazılarını görebileceğiniz birçok okul, hastane, otel, rezidans, restoran, konut vs. uygulamış bulunmaktayız. Özellikle ısıcam arası sistemlerde kirlenme, tozlanma, eğilme, kırılma, bozulma gibi olumsuzluklar olmadığından müşterilerimiz tarandan tebrik, takdir ve teşekküre layık görülmemiz bizim için mutluluk ve gurur kaynağıdır.

Yaşayan ve Yaşatan Mekanlar İçin...